Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom wolnostojący - Kiełpino, ul.Urocza

569 000 PLN3 161 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR012852

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 180.00 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 1

liczba pokoi: 6

rok budowy: 2015

ogrzewanie: Piec

stan techniczny: Do zamieszkania

Pow. działki: 1000.00

Rodzaj wł. działki: Własność

Wymarzony dom dostępny od zaraz! Dom wolnostojący 6 pokojowy o powierzchni 180m2, posadowiony na ponad 1000m2 działce w Kiełpinie. Dom położony w zacisznej, ale dobrze skomunikowanej okolicy, wokół dużo terenów rekreacyjnych, nieopodal znajduje Jezioro Kiełpińskie Duże i Małe, a jednocześnie, jest to miejsce, w którym znajdziemy liczne punkty handlowe. Miejsce atrakcyjne z uwagi na dobrze rozwinięte punkty opieki nad dziećmi, jest tu działający żłobek, przedszkole, szkoła jak również Centrum Medyczne. Kiełpino, oddalone o około 20km od Gdańska jest dobrze skomunikowane zarówno Obwodnicą Trójmiasta, Kartuzami czy Żukowem. Rozkład nieruchomości: Parter - przedsionek, salon z wyjściem na taras oraz do ogrodu, otwarta kuchnia, odrębny pokój, przedpokój i WC- parter z ogrzewaniem podłogowym. Piętro – 5 sypialni, przy czym 2 z nich posiadają balkon, 2 łazienki, jedna zaaranżowana na pokój kąpielowy z z wanną z hydromasażem i kabiną prysznicową, wszystkie pomieszczenia dostępne z korytarza. Podłogi pokryte terakotą i panelami, schody drewniane. Garaż na dwa samochody. OFERTA GODNA UWAGI! POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ! Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego!!!

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506 234 218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska