Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Chylonia, ul.ROZEWSKA

337 000 PLN6 323 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR012854

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 53.30 m2

Rdzaj własności: Spółdzielcze własnościowe z KW

Typ budynku: Wieżowiec

Piętro: 9/11

Liczba pokoi: 3

Rok budowy: 1977

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Dobry

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Mieszkanie z pięknym widokiem na las, morze i panoramę miasta! Zlokalizowane w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdyni - Chyloni. Okolica bogata w tereny zielone, niedaleko znajduje się Park Kiloński. Blisko przystanki autobusowe, dojazd do Obwodnicy Trójmiasta zajmie zaledwie kilka minut. W pobliżu rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa m.in. szkoły, przedszkola, sklepy. Oferta idealna do zamieszkania, jak również na inwestycję - pod wynajem. Lokal mieszkalny usytuowany na dziewiątym piętrze wieżowca. Na powierzchnię ok. 53 m2 składają się trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, wc oraz przedpokój. Z salonu wyście na balkon na stronę południową. Na podłogach parkiet przykryty wykładziną. Łazienka i WC świeżo po remoncie. Cena obejmuje umeblowanie i wyposażenie! (tym również pralka, zmywarka, kuchenka gazowa, piekarnik elektryczny, lodówka) Opłaty eksploatacyjne latem ok. 450 zł/zimą ok. 670 zł. Klucze w biurze, zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608 081 069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska