Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Śródmieście, ul.ABRAHAMA ANTONIEGO

2 200 PLN55 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR012881

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 40.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Kamienica

Piętro: 2/5

Liczba pokoi: 2

Rok budowy: 1936

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Wysoki standard

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Mieszkanie po generalnym remoncie w ścisłym centrum Gdyni przy ul.Abrahama ok 50m do 10 Lutego. Uwaga zdjęcia nie odzwierciedla stanu rzeczywistego jest to tylko wizualizacji kuchni. W salonie kanapa narożnikowa rozkładana, aneks kuchenny w pełni umeblowany(białe fronty mdf) i wyposażony(lodówka,zmywarka,pralka,piekarnik), sypialnia z łóżkiem małżeńskim(160cm) oraz duża szafa garder., łazienka z kabiną. Wszystko urządzone w wysokim standardzie, nowa podłoga firmy Skema. Możliwość wynajęcia od 1.02.2020, w przypadku wynajmu od 1.07 czynsz miesięczny 3500zł(lipiec, sierpień). W budynku winda. Opłaty dodatkowe 250/500zł + prąd.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Zbigniew Orfin
501 034 824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska