Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal handlowy, sklep - Gdynia Orłowo, ul.WIELKOPOLSKA

1 800 PLN67 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR012886

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 27.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Apartamentowiec

piętro: 0/3

liczba pokoi: 2

rok budowy: 2005

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Dobry

Lokal handlowo-usługowy o pow. 27m2, w świetnej lokalizacji - przy ulicy o dużym natężeniu ruchu kołowego i pieszego, w pobliżu wielu bloków mieszkalnych, sklepów, targu, lokali usługowych. Miejsce świetnie skomunikowane z pozostałą częścią miasta - tuż obok znajdują się przystanki autobusowe, a dworzec SKM Gdynia Orłowo oddalony jest o ok. 1km. Lokal znajduje się na parterze, z wejściem bezpośrednio z chodnika. Na powierzchnię 27 m2 składa się główna sala sprzedażowa, małe zaplecze, łazienka z wc. Do lokalu przynależy miejsce postojowe w hali garażowej w cenie! Budynek jest całodobowo chroniony. Podana kwota jest ceną netto. Obowiązuje jednomiesięczna kaucja. Zapraszam na prezentację! POLECAM!!! Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608 081 069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska