Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal biurowy - Gdynia Redłowo, ul.Redłowska

5 500 000 PLN8 703 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR012949

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 632.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Blok mieszkalny

piętro: 2/4

liczba pokoi: 26

rok budowy: 2008

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Bardzo dobry

Reprezentacyjny, wykończony w wysokim standardzie lokal biurowy, usytuowany w nowoczesnym budynku z 2008 roku, znajdującym się w prestiżowej lokalizacji Gdyńskiego Redlowa u zbiegu ulic Redłowskiej i Aleji Zwycięstwa. Lokal zajmuje powierzchnię II piętra. Powierzchnia 632.20m2 stanowi lokal biurowy który składa się z: - 20 pokoi biurowych z możliwościa dowolnej aranżacji; 3 toalet; sali konferencyjnej; aneksów kuchennych oraz kilku pomieszczen technicznych. Budynek znjduje się w miejscu bardzo dobrze skomunikowanym z centrum Gdyni i Sopotu; w sąsiedztwie przystanki trolejbusowe i autobusowe oraz kolejka podmiejska ze stacją Gdynia Redłowo. Wirtualny spacer: https://goo.gl/maps/cFuVUg53DqpmD6Da6 Lokal w pełni wyposażony oraz umeblowany meblami najwyzszej jakości. Ponadto do lokalu przynależy komórka lokatorska o powierzchni 39,30m2; lokal posiada windę; wyposażony jest w system alarmowy, instalację klimatyzacji; miejsce parkingowe w hali garażowej dodatkowo płatne; 4 mp zewnętrzne przypisane do lokalu (wjazd za szlaban),10 miejsc postojowych pod filarami ogólnodostępnych. Lokal jest wyposażony w sprawne instalacje, tj: elektryczną, wodno - kanalizacyjną, wentylacyjną, c.o., sieci komputerowej. Koszty administrowania i eksploatacji od 3.500,00 zł do 5.000,00 zł. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
+48 502-093-846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska