Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Śródmieście, ul.BEMA JÓZEFA

590 000 PLN9 672 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR012971

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 61.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Blok mieszkalny

Piętro: 0/3

Liczba pokoi: 3

Rok budowy: 1955

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Do odświeżenia

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w trzypiętrowym budynku z lat 50 ubiegłego wieku, rewelacyjnie położonego w centrum Gdyni od strony Kamiennej Góry, w odległości ok. 5min. spacerem od Bulwaru Nadmorskiego i plaży!! Idealne miejsce zarówno na mieszkanie jak i wakacyjne wypady. W pobliżu sklepy, restauracje, kawiarnie, teatr miejski; ciche i spokojne miejsce w samym sercu Gdyni. Budynek budowany z materiałów ceramicznych; wejście do lokalu osobnym wejściem, bezpośrednio z galerii, posesja ogrodzona z wjazdem na dziedziniec - możliwość parkowania samochodu. Lokal składa się z 3 pokoi 18/17/9m2; osobnej kuchni ok. 6m2 ze spiżarnią, łazienki ok. 2,6m2 z kabiną prysznicową, wc oraz holu ok. 5,5m2. Mieszkanie do odświerzenia; łazienka i wc po remoncie; na podłogach w pokojach i holu parkiety; stolarka drzwiowa po renowacji, drzwi wejściowe antywłamaniowe; ściany do przemalowania. Opłaty eksploatacyjne 400/latem, 700/zimą; ciepła woda i ogrzewanie z CO; gaz - licznik. Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji z dużym potencjałem inwestycyjnym. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506 234 218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska