Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal użytkowy - Gdynia Śródmieście, ul.Hryniewickiego

11 485 PLN65 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR012986

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 176.70 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Apartamentowiec

piętro: 0/38

liczba pokoi: 2

rok budowy: 2009

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Bardzo dobry

Lokal usługowy położony w Sea Towers w Gdyni! Świetna lokalizacja, z uwagi na usytuowanie budynku w ścisłym centrum miasta, bardzo blisko portu i głównych szlaków komunikacyjnych Gdyni. Bardzo blisko wszelkiego rodzaju środków transportu. Dodatkowo Gdynia, w grupie miast od 100 do 300 tys. mieszkańców, to według rankingu miesięcznika Forbes najlepsze miasto dla biznesu oraz inwestorów zagranicznych. W okolicy powstaje kompleks apartamentów oraz nowoczesna przystań jachtowa. Oferowany lokal położony jest na parterze w części biurowo usługowej budynku. Całość jest monitorowana poprzez 23 kamery zewnętrzne i 29 kamer wewnętrznych oraz chroniona systemem GE Security. Lokal w stanie wykończonym, gotowy pod usługi lub do własnej aranżacji aktualnego wyposażenia o powierzchni 176,70 m2, w tym powierzchnia usługowa 92,4 m2 i antresola 76,4 m2. Pomieszczenie socjalne oraz WC wspólne na piętrze. Możliwość zaaranżowania pomieszczenia socjalnego w lokalu. Opłaty eksploatacyjne rzędu 13 zł/m2. Podana cena nieruchomości jest ceną netto, do negocjacji. Polecam oraz zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608 081 069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska