Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal handlowy, sklep - Gdynia Śródmieście, ul.Kilińskiego

1 200 PLN89 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR013055

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 13.50 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Kamienica

piętro: 0/5

liczba pokoi: 1

rok budowy: 1937

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Do adaptacji

Lokal użytkowy/biurowy/sklep do wynajęcia na każdą działalność - sklep, handel, biuro, gastronomia. Podłoga wyłożona terakotą, podwieszany sufit, bieżąca woda (2 zlewy i umywalka), sanitariat za przepierzeniem, podświetlana reklama nad wejściem, plastykowe okna i drzwi. Dostęp do dodatkowego sanitariatu w podwórku. Ogrzewanie własne tzn. własny grzejnik elektryczny lub grzejnik z butlą gazową. Poprzedni wynajmujący dostosował lokal do celów gastronomicznych. Wstawiona rura stalową do komina na dach w celu zamontowania niezależnego wyciągu lub wentylacji. Instalacja hydrauliczna nowa, zlew do podłóg nowy, tynki skute i położone, instalacja elektryczna wymieniona, siła. Wentylacja udrożniona i przerobiona pod turbinę elektryczna, kaptur na dachu. Glazura na ścianach i w pomieszczeniu gospodarczym nowa, armatura i bateria w łazience nowe. Ściany pokryte farba Fluger (100% zmywalne), nowe listwy przypodłogowe. Instalacja oświetleniowa nowa. Drzwi i ościeżnice nowe. Instalacja alarmowa nowa z czujnikiem wstrząsowym na drzwi i czujka na lokal. Może zostać zamrażarka gastronomiczna 320l szafowa (do odkupienia za część wartości). Lokal spełnia wymogi sanepidu odnośnie gastronomii, odbiór bez zastrzeżeń ze strony sanepidu. Opłaty ok. 85zł + prąd.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
+48 502-093-846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska