Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal biurowy - Gdynia Śródmieście, ul.Świętojanska

1 200 PLN28 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR013060

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 43.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Kamienica

piętro: 3/5

liczba pokoi: 3

rok budowy: 1939

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Dobry

Lokal biurowy w Centrum Gdyni przy głównej ulicy Świętojańskiej, w zadbanej kamienicy- idealna, doskonała strefa handlu i usług. Nieruchomość przystosowana na biuro, odpowiednia na siedzibę firmy, gabinet lekarski, kosmetyczny, czy inną działalność nieuciążliwą. Wokół znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, kawiarnie, restauracje, centrum handlowe, przystanki autobusowe, trolejbusowe, SKM. Niedaleko bulwar nadmorski oraz Zatoka Gdańska. Lokal znajduje się w na III piętrze, przy czym przedmiotem wynajmu jest część lokalu, składającego się z dwóch pokoi; jeden z nich jest pokojem przechodnim, o metrażu 17,2m2 i 20m2, dodatkowo posiada także zaplecze socjalne i WC., ( jeden pokój zajmuje inny Najemca, który może lokal opuścić, jeśli zajdzie taka potrzeba) wysokość 2,90m2, ekspozycja okien zachodnia, na ul. Świętojańską. Opłaty eksploatacyjne: ok. 120zł latem, ok. 240 zł zimą, dodatkowo prąd płatny wg zużycia. Kaucja 1-miesięczna.Ogrzewanie miejskie, naliczane według metrażu. Kaucja 1-miesięczna.Oferta godna polecenia. Istnieje możliwość wynajęcia 3. pokoi, kuchni i WC, czyli całego lokalu, za kwotę 1700 zł. Podana kwota czynszu jest kwotą netto. Dostępne od zaraz! Polecam oraz zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608 081 069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska