Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal handlowy, sklep - Gdynia Śródmieście, ul.SKWER KOŚCIUSZKI TADEUSZA

16 000 PLN52 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR013159

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 307.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Kamienica

piętro: 0/5

liczba pokoi: 11

rok budowy: 1937

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Bardzo dobry

Wyjątkowa oferta! Najlepszy punkt Gdyni-Skwer Kościuszki, o ogromnym ruchu pieszych, szczególnie w sezonie letnim (główna droga prowadząca od głównej ulicy miasta na plażę), w otoczeniu kamienic gdyńskich oraz licznych lokali gastronomicznych, banków, etc. Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo kina, teatru, mariny, bulwaru nadmorskiego. Do najbliższych przystanków środków transportu miejskiego 2 min spacerem, do dworca PKP około 10 min. Nieruchomość usytuowana jest na parterze budynku pięciopiętrowego, wybudowanego w latach 30-tych. Lokal jest po przeprowdzonym kilka lat temu remoncie. Na powierzchnię 307m2 składa się parter o pow. 207m2, w którym znajduje się duża sala sprzedażowa, a także poziom -1 o pow. 100m2, w której znajdują się 4 przestronne pomieszczenia oraz zaplecze socjalne (w pełni umebowany aneks kuchenny oraz łazienka z wc). Lokal posiada dużą witrynę, system alarmowy, monitoring, klimmatyzację. Wejście do lokalu bezpośrednio z chodnika. Ogrzewanie miejskie i woda ciepła z OPEC. Jest pozwolenie na gastronomię, alkohol i poprowadzenie wentylacji. Przed lokalem istnieje ogólnodostępny miejski parking. Całość w bardzo dobrym stanie. Lokal idealny pod każdy rodzaj działalności. POLECAM. Zapraszam na prezentację! Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608 081 069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska