Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom wolnostojący - Tuchom, ul.Długa

1 990 000 PLN3 706 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR013179

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 537.00 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 3

liczba pokoi: 5

rok budowy: 2009

ogrzewanie: Gazowe

stan techniczny: Wysoki standard

Pow. działki: 2300.00

Rodzaj wł. działki: Własność

WYJĄTKOWA OKAZJA! Dom wolnostojący "Rezydencja" na obrzeżach Gdyni /20min samochodem do centrum Gdyni, 8km do obwodnicy Trójmiasta/ położony na osiedlu nowych domów w bardzo spokojnym i cichym miejscu. Bardzo okazały o ciekawej architekturze dom, został wybudowany z materiałów ceramicznych /ściana trójwarstwowa/, pokryty dachówką ceramiczną oraz bardzo starannie wykonaną elewacją. W podpiwniczeniu znajduje się kotłownia /23m2/ gazowo-olejowa, pomieszczenia gospodarcze 15/24/23m2, pralnia 16m2, siłownia 22m2, korytarz + klatka 33m2 - wszystkie pomieszczenia wykończone w kaflach i terakocie. Parter- salon 48m2, hall 33m2, gabinet 20m2, sypialnia 16m2, kuchnia zabudowana i wyposażona w sprzęt AGD, łazienka 14m2, garaż na 2 samochody 29m2, ogród zimowy 25m2. Wszystkie pomieszczenia wykończone w wysokim standardzie kafle, podłogi drewniane, super armatura i wykończenie ścian. Poddasze - 3 pokoje 41/31/19m2 /skosy/, łazienka 15m2, suszarnia 14m2 - podłogi w kaflach oraz panele podłogowe, Okna PCV, bardzo solidna stolarka drzwiowa, rozbudowany system oświetleniowy pokoi, korytarzy i łazienek, system alarmowy. Ogród zagospodarowany i urządzony z nasadzeniami drzew i krzaków ozdobnych, chodniki i drogi dojazdowe wyłożone kostką brukową.Droga dojazdowa do nieruchomości wyłożona kostka betonową /w cenie udziały w drodze/. Super Oferta!!!Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. KREDYTY? –najkorzystniejsza oferta dla naszych Klientów u nas, bez dodatkowych kosztów.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Zbigniew Orfin
501 034 824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska