Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom wolnostojący - Nowęcin, ul.Polanki

3 500 000 PLN2 917 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR013186

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 1200.00 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 1

liczba pokoi: 25

rok budowy: 2010

ogrzewanie: Olejowe

stan techniczny: Bardzo dobry

Pow. działki: 2848.00

Rodzaj wł. działki: Własność

Obiekt pensjonatowo-mieszkalny na sprzedaż w Nowęcinie k.Łeby. Działka w kształcie prostokąta położona na terenie płaskim. Grunt jest zabudowany wolnostojącym budynkiem pensjonatowym z pokojami gościnnymi i mieszkaniem właściciela. Jest to obiekt parterowy z użytkowym poddaszem i strychem, bez podpiwniczenia. Nieruchomość jest ogrodzona oraz podłączona do sieci energetycznej, wodociągowej i kanalizacji sanitarnej. Posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Parter: hol z recepcją, sala restauracyjna, bufet, kuchnia z zapleczem, sanitariaty, osiem pokoi gościnnych z łazienkami, dwa pomieszczenia biurowe, pomieszczenia rekreacyjne (sala do ćwiczeń i gabinety), pomieszczenia socjalne, korytarze i kotłownia. Poddasze: 17 pokoi z łazienkami, korytarze, klatkę schodową i pomieszczenie magazynowe, Strych: 8 pokoi z łazienkami, pomieszczenie magazynowe, korytarz i klatka schodowa. Ogrzewanie olejowe. Możliwość rozbudowania budynku, na posesji duży parking na 12 samochodów, boisko do siatkówki, w budynku sauna, ogród z tyłu pensjonatu z grillem.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
+48 502-093-846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska