Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom wolnostojący - Darzlubie, ul.ZŁOTA

680 000 PLN3 579 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR013192

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 190.00 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 2

liczba pokoi: 5

rok budowy: 2005

ogrzewanie: Piec

stan techniczny: Dobry

Pow. działki: 958.00

Rodzaj wł. działki: Własność

Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 190m2, położony w cichej i spokojnej okolicy, na nowo powstającym osiedlu domów. Powierzchnia działki 958 m2, pięknie zadbany ogród. Na parterze salon otwarty na jadalnię połączoną z kuchnią. Z kuchni wyjście na taras i do ogrodu. Na tym poziomie również pokój i łazienka z kabiną prysznicową (do odświeżenia), oraz przedsionek z pomieszczeniem gospodarczym, w którym zlokalizowany jest piec na paliwo stałe. Na górnej kondygnacji znajdują się 3 pokoje, łazienka do własnej aranżacji oraz garderoba również do własnej aranżacji. Na piętrze na podłogach panele, w łazience zainstalowane ogrzewanie podłogowe. Częściowo zrobiona elewacja, dach pokryty blachodachówką. Dodatkowa powierzchnia na strychu, do zaadaptowania. W budynku nie ma gazu, dostępny jedynie gaz butlowy. W budynku znajduje się garaż. Zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie niestanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Zbigniew Orfin
501 034 824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska