Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Orłowo, ul.BUKOWA

739 000 PLN14 490 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR013205

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 51.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Apartamentowiec

Piętro: 2/2

Liczba pokoi: 2

Rok budowy: 2005

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Do zamieszkania

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(1 miejsce w hali garażowej)
Piwnica
Winda
Ogródek

Apartament blisko morza! Gdynia Orłowo – to gwarancja niepowtarzalnego klimatu, ciszy i spokoju przy jednoczesnym położeniu w środku Trójmiejskiej Metropolii. Ten niecodzienny dwupokojowy apartament o powierzchni 51m2 położony jest na II piętrze dwupiętrowego apartamentowca. Mieszkanie składa się z salonu, w którym zaaranżowano część wypoczynkową oraz częścią jadalnianą. Aneks kuchenny z oknem wykonano na wymiar i wyposażono w płytę indukcyjną, piekarnik, lodówkę oraz zmywarkę. Sypialnia o północnej ekspozycji posiada garderobę, zaś duża łazienka została wyposażona w kabinę prysznicową. Dodatkowym atutem jest możliwość przerobienia na trzy pokoje. Apartament utrzymany w jasnych barwach, a dzięki ekspozycji południowo-zachodniej dobrze doświetlony, na ścianach gładź gipsowa, dębowa podłoga, drzwi DRE, znakomite oświetlenie. Do nieruchomości przynależy miejsce w hali garażowej i komórka lokatorska osobno płatne - 35.000 pln. Polecam oraz zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506 234 218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska