Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Działka budowlana - Brudzewo, ul.Brudzewo

180 000 PLN64 PLN/m2

Rynek: Pierwotny

Nr oferty: OR013279

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 2800.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Gaz((Brak informacji))
Prąd
Woda((Brak informacji))
Kanalizacja((Brak informacji))
Szambo

Rodzaj inwestycji: budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego, budowa niezbędnej infrastruktury technicznej, funkcja zabudowy: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Przeznaczenie działki: w liniach rozgraniczających inwestycji przeznacza się pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, powierzcnia zabudowy w stosunku do powierzchni terenu inwestycji - do 5%, powierzchnia biologicznie czynna - minimum 70% powierzchni terenu inwestycji. Wymagania dla nowej zabudowy: - szerokość elewacji frontowej - 8,0 m z tolerancją do 20% - wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej, gzyms, attyki lub okapu - do 4,0 m, - dach o konstrukcji dwuspadowej, ze spadkiem głównej połaci oa a=25° do 45°, - wysokość głównej kalenicy - do 8,0 m, ilość kondygnacji naziemnych - maksymalnie 2 kondygnacje. CENA DO NEGOCJACJI !!! Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506 234 218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska