Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Śródmieście, ul.ŚWIĘTOJAŃSKA

1 190 000 PLN6 685 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR07345

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 178.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Kamienica

Piętro: 2/3

Liczba pokoi: 6

Rok budowy: 1960

Ogrzewanie: Gazowe

Stan techniczny: Deweloperski

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

WYJĄTKOWY, DWUPOZIOMOWY APARTAMENT LUB BIURO W STANIE DEWELOPERSKIM W SERCU GDYNI. Nieruchomość idealna na biuro, gabinety medyczne, stomatologiczne, salon kosmetyczny lub mieszkanie dla najbardziej wymagających Klientów, Oferowany lokal znajduje się w otoczeniu zabytkowych kamienic gdyńskich, gdzie w okolicy można znaleźć liczna restauracje, kawiarnie, sklepy, eleganckie butiki, a także teatry, czy kino. W promieniu 10 min spacerem dodatkowo szkoły, przedszkola i ośrodek zdrowia, natomiast pod kamienicą przystanek autobusowy. Jednym słowem mieszkanie idealne dla najbardziej wymagających osób, pragnących pracować lub zamieszkać w centrum miasta, zlokalizowane bezpośrednio przy głównej ulicy Świętojańskiej, posiadające niepowtarzalny klimat, 10 min. spacerkiem do plaży. Ogromnym atutem jest fakt, że apartament został gruntownie wyremontowany, wymieniono wszystkie instalacje, całkowicie przebudowano układ pomieszczeń. Apartament dwupoziomowy, o powierzchni 178m2, zajmujący drugie i trzecie piętro kamienicy wybudowanej w latach 60-tych, odnowionej, ocieplonej, z elegancką elewacją i klatką schodową. Pierwszy poziom stanowi obszerny, jasny salon z wyjściem na balkon, otwarty na przedpokój, oddzielna kuchnia z oknem, gabinet oraz łazienka, drugi natomiast powierzchnia open space, którą z powodzeniem można podzielić na 4 pokoje oraz łazienka. Całość pięknie doświetlona poprzez duże okna oraz zamontowane w suficie świetliki. Istnieje możliwość fizycznego podziału na 2 mniejsze mieszkania (góra-dół), wstawiając drzwi wejściowe z klatki schodowej na górną kondygnację. Apartament w stanie deweloperskim, z ogrzewaniem własnym, gazowym, z zamontowanym piecem gazowym dwufunkcyjnym z zasobnikiem wody. W podwórzu parking dla mieszkańców, firm, z bramą na pilota. Wyjątkowo niskie opłaty eksploatacyjne: 550 zł ( łącznie z funduszem remontowym) + prąd +gaz. POLECAM! Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Kredyty? - najkorzystniejsza oferta dla naszych Klientów u nas, bez dodatkowych kosztów.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608 081 069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska