Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Obiekt - Swarzewo, ul.Szkolna

6 200 000 PLN5 041 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR013318

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 1230.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Prezentacja video: https://www.youtube.com/watch?v=RJZHE3qZbxQ&feature=youtu.be Na sprzedaż Pensjonat z restauracją zlokalizowany w miejscowości Swarzewo, między Puckiem, a Władysławowem. Obiekt świeżo po remoncie, zdjęcia przedstawiają obeikt przed remontem. Do Władysławowa niecałe 5 km, do Pucka 7 km, a do Gdyni 35 km. Dobry dojazd do Trójmiasta komunikacją publiczną, w pobliżu nieruchomości znajduje się staja kolejowa. Cały obiekt znajduje się na dwóch działkach o łącznej powierzchni 10 200 m2 i składa się z dwóch budynków: Pensjonatu oraz Restauracji z pokojami. Pensjonat posiada powierzchnię 830 m2 i położony jest na działce o powierzchni 5 200 m2. Doskonała lokalizacja nad Zatoką Pucką, z bezpośrednim zejściem do zatoki. Z okien pensjonatu rozlega się piekny widok na całą Zatokę. Okolica jest cicha i spokojna. Wokół tereny rekreacyjne, ścieżki rowerowe i spacerowe. Na parterze Pensjonatu znajduje się duży hol z kominkiem oraz 9 pokoi z łazienkami i aneksami kuchennymi. Na piętrze znajduje się 8 dużych pokoi z łazienkami i aneksami kuchennymi. Na oddaszu znajdują się 2 obszerne klimatyzowane apartamenty oraz 1 pokój. Wszystkie pokoje są w pełni umeblowane. Posadzkę w pokojach stanowi wykładzina. Łazienki wykończone ceramiką. Budynek jest ocieplony i wykończony estetyczną elewacją. Cały teren wokół budynku jest zagospodarowany. Nieruchomość jest ogrodzona i wyposażona w monitoring w celu zwiększenia bezpieczeństwa. Przed budynkiem znajduje się parking wyłożony kostką brukową. Na tyłach budynku znajduje się basen z podgrzewaną wodą, zjeżdzalnią i mały basenik dla dzieci. Obiekt wyposażony jest również w 3 sauny, altany, patio ze stołem do tenisa, kort do tenisa ziemnego, boisko do siatkówki oraz plac zabaw dla dzieci. W skład obiektu wchodzi również restauracja o powierzchni 400 m2 znajdująca się na działce o powierzchni 5 000 m2. Na parterze restauracji znajduje się duża, przeszklona sala restauracyjna mogąca pomieścić do 100 osób, oraz kuchnia w pełni wyposażona w cały niezbędny sprzęt gastronomiczny. Na piętrze znajduje się 6 pokoi z łazienkami, w tym 2 pokoje dodatkowo wyposażone w aneksy kuchenne. Wszystkie pokoje dodatkowo posiadają tarasy z widokiem na zatokę i Półwysep Helski. Teren całego obiektu jest w pełni zgospodarowany, obsadzony trawą i ozdobną zielenią z wydzielonymi ścieszkami wyłożonymi kostką brukową. Serdecznie polecam. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
+48 502-093-846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska