Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Działka pod bud. wielorodz. - Gdańsk Rębowo, ul.LESKIEGO KAZIMIERZA

3 250 000 PLN243 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR013328

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 13400.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Gaz(Dalej)
Prąd(W drodze)
Woda(W drodze)
Kanalizacja(W drodze)
Szambo

Teren inwestycyjny pod zabudowę wielorodzinną ekstensywną - do 4 mieszkań w klatce. Teren składa się z 2 działek objętych aktualnym MPZT. 1) linie zabudowy – maksymalne nieprzekraczalne w odległości minimalnej 11,0 i maksymalnej 25,2 m od linii rozgraniczającej teren 018-Z64, w odległości po 10,0 m od pasa zieleni do wprowadzenia, zachowania i pielęgnacji, o którym mowa w pkt 11.2 – jak na rysunku planu, 2) wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni terenu – minimalna: nie ustala się, maksymalna: 50%, 3) minimalny procent powierzchni biologicznie czynnej: na obszarze OSTAB – 80%, poza obszarem OSTAB – 30%, 4) intensywność zabudowy, minimalna: nie ustala się, maksymalna: 0,8, 5) wysokość zabudowy, minimalna: nie ustala się, maksymalna: 15,0 m, 6) formy zabudowy – dowolne, 7) kształt dachu – dowolny

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
502 093 846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska