Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdańsk Wrzeszcz, ul.Leczkowa

524 857 PLN9 208 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR013384

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 57.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Kamienica

Piętro: 1/4

Liczba pokoi: 3

Rok budowy: 1920

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Bardzo dobry

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(Garaż przy budynku)
Piwnica
Winda
Ogródek

Mieszkanie idealne dla studentów bądź pod inwestycję!!! Mieszkanie znajduje się w najbardziej pożądanej dzielnicy Gdańska w pobliżu: - Politechniki Gdańskiej - Galerii Handlowych (Galeria Bałtycka, Galeria Metropolia, Galeria Manhattan) - przystanków autobusowych, tramwajowych i SKM Lokal świeżo po generalnym remoncie o łącznej powierzchni 57m2 zlokalizowane jest na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku wybudowanego na początku XX w. Kuchnia zabudowana - wykonana na zamówienie. Wszystkie sprzęty kuchenne (piekarnik z płytą grzewczą, okap, zmywarka) są nowe, jeszcze na gwarancji. Mieszkanie mocno nasłonecznione. Salon jest bardzo przestronny z parkietem drewnianym, niedawno cyklinowanym. Łazienka wyposażona jest w prysznic, WC a także umywalkę nadblatową z szafką pod wymiar. Wykończenie kremową glazurą. Na podłogach w sypialniach, kuchni, jadalni oraz przedpokoju panele o wysokiej klasie ścieralności w jasnym kolorze dębowym. Mieszkanie posiada przypisane miejsce postojowe, wydzielone na terenie podwórza. Czynsz miesięczny zimą ok. 620 zł. Po upływie najbliższych dwóch lat, czynsz ulegnie obniżeniu o sporą część składek (ok 150 zł) na fundusz remontowy. W skład czynszu wchodzi woda, CO. Podana cena w ogłoszeniu podlega negocjacji. Zapraszamy do kontaktu. Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny i winny być traktowane jako zaproszenie do zawarcia umowy.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608 081 069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska