Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Śródmieście, ul.Portowa

990 000 PLN10 102 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR013387

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 98.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Kamienica

Piętro: 2/4

Liczba pokoi: 3

Rok budowy: 1930

Ogrzewanie: Gazowe

Stan techniczny: Dobry

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Prestiżowe 98m2 mieszkanie w Gdyni, kilkaset metrów od morza! Unikatowa lokalizacja, II piętro w zmodernizowanej kamienicy z 1930r oraz 98m2 do swobodnej aranżacji - to tylko trzy atuty i powody aby zapoznać się bliżej z tą nietuzinkową ofertą. Nieruchomość znajduje się na ulicy Portowej, nieopodal topowej, gdyńskiej inwestycji mieszkaniowej. Miejsce to gwarantuje natychmiastowy dostęp do wszelkich punktów usługowych, handlowych, wydarzeń kulturalnych, a jeśli przyjdzie nam ochota na spacer, w kilka minut możemy znaleźć się na słonecznej plaży, czy na Nadmorskim Bulwarze. Wokół liczne obiekty kultury, restauracje, przystanki ZKM, apartament znajduje się nieopodal Placu Kaszubskiego, kilka minut od morza oraz od Skweru Kościuszki. Jest to nieruchomość atrakcyjna zarówno dla potencjalnych inwestorów (lokalizacja), jak również dla rodzi, pragnących cieszyć się wielkomiejskim życiem. Mieszkanie to pokochają wszyscy, którzy ceną detale i smaczki modernistycznej Gdyni, jego wysokość, to 3,0m, zachowany został oryginalny parkiet, wysokie, dwuskrzydłowe drzwi wewnątrz mieszkania, oryginalne drzwi wejściowe z klatki, odrestaurowane okna skrzynkowe. Układ mieszkania częściowo w amfiladzie. Na 98m2 składa się: słoneczny (zachodnia strona) salon z wyjściem na balkon oraz z funkcjonującym kominkiem, sypialnia oraz sypialnia z garderobą, samodzielna, aczkolwiek niewielka kuchnia oraz stylowa łazienka z oknem, dostępna zarówno z kuchni jak i z sypialni. Do mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze na półpiętrze (2,5m2). Parking ogólnodostępny. Opłaty w sezonie letnim kształtują się na poziomie około 400zł, zaś zimą około 800zł – w tym fundusz remontowy. Lokal po remoncie(2017r.) z uwzględnieniem wymiany instalacji wodno-kanalizacyjnej i elektrycznej, wymieniono także piecyk dwufunkcyjny. PODANA CENA NIE JEST CENĄ SZTYWNĄ I PODLEGA ROZSĄDNYM NEGOCJACJOM. Zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506 234 218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska