Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal handlowy, sklep - Gdynia Śródmieście, ul.ŚWIĘTOJAŃSKA

3 500 PLN70 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR013394

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 50.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Kamienica

piętro: 0/5

liczba pokoi: 2

rok budowy: 1950

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Bardzo dobry

Lokal handlowy/sklep, usytuowany w centrum miasta, w środkowej części głównej ulicy miasta, na parterze, z widoczną witryną. Lokal w bardzo dobrym stanie, po kapitalnym remoncie, o powierzchni 50m2, w tym WC-3m2, zaplecze socjalne 3m2. Media opomiarowane; opłaty dodatkowe eksploatacyjne ok. 250zł latem w tym również woda, ok. 500zł zimą z ogrzewaniem (ogrz. miejskie) -w tym jest już opłata do wspólnoty- 25zł/miesięcznie za wywieszenie reklamy. Lokal bardzo dobry na sklep, gabinet kosmetyczny, salon fryzjerski, usługi finansowe, sprzedaż lodów itp. Podana cena jest ceną netto/brutto. Wymagana jednomiesięczna kaucja. Zapraszam na prezentację. POLECAM!!! Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608 081 069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska