Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal biurowy - Gdynia Śródmieście, ul.Portowa

5 000 PLN44 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR013427

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 114.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Kamienica

piętro: 0/4

liczba pokoi: 6

rok budowy: 1927

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Dobry

PARTEROWY LOKAL USŁUGOWY ZLOKALIZOWANY W CENTRUM GDYNI ! Lokal biurowy o powierzchni użytkowej 114,00 m2, znajdujący się na parterze czterokondygnacyjnej, zadbanej kamienicy mieszkalno-usługowej. Na powierzchnie 114 m2 składa się 6 pomieszczeń, 3 z dużymi witrynami od ulicy Portowej oraz 3 mniejsze wraz z pomieszczeniem socjalnym, łazienką oraz zapleczem z tył lokalu. Cena najmu 5 000 zł oraz opłaty administracyjne ok.400- zł latem i 900-zł w sezonie grzewczy + energia elektryczna. Kaucja w wysokości 1 miesięcznego czynszu najmu. Wejście do lokalu bezpośrednio od ulicy Portowej. Duże witryny od strony ulicy. Nie ma możliwości prowadzenia działalności gastronomicznej. Lokal idealny między innymi na: usługi biurowe, doradztwo kredytowe, usługi finansowe, czy gabinety lekarskie, rehabilitacyjne. Zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506 234 218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska