Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal biurowy - Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana, ul.KIELECKA

16 600 PLN58 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR013432

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 286.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Biurowiec

piętro: 3/6

liczba pokoi: 2

rok budowy: 2014

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Wysoki standard

Lokal biurowy do wynajęcia w świetnej lokalizacji, praktycznie w centrum Gdyni w nowym budynku. Nieruchomość położona przy głównym węźle komunikacyjnym Gdyni – Wzgórze Św. Maksymiliana. Sprawną komunikację z resztą Trójmiasta zapewniają przystanki autobusowe oraz SKM. W pobliżu centrum handlowe Riviera, tereny zielone, z wyższych kondygnacji widoczna panorama Gdyni i Zatoka Gdańska. Nowoczesny budynek biurowca charakteryzuje się eleganckim wyglądem oraz wysokim standardem wykończenia (klasa A). Składa się z siedmiu kondygnacji nadziemnych oraz jednej podziemnej. Na parterze znajdują się lokale usługowe, a na wyższych kondygnacjach – lokale biurowe. Pod budynkiem garaż z miejscami parkingowymi. Biurowiec jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Oferowany lokal o powierzchni 286 mkw znajduje się na trzecim piętrze. Na tym samym piętrze zaplecze socjalne (wykończone 3 toalety damskie 1 męska i kuchnia plus toaleta dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych), cała powierzchnia typu open space. Możliwa adaptacja według uznania najemcy. Do III pietra - jako całości przypisane są trzy miejsca parkingowe w hali garażowej- w cenie 220zł/m-c netto każde. Dodatkowo w okolicy ok 150m od budynku jest miejski bezpłatny parking, a pod budynkiem 10 miejsc "rotacyjnych" dla gości i klientów. Koszt wynajmu metra kwadratowego 58 zł netto + koszty eksploatacyjne 17zł netto/m2/m-c zaliczka na opłaty eksploatacyjne. Lokale mają swoje liczniki wody i EE , więc media są kalkulowane według faktycznego zużycia w comiesięcznej fakturze. Budynek posiada własną trafostację, co pozwala obniżyć faktury za EE ( ich dystrybucje). Dodatkowe atuty: darmowy dostęp do serwerowni na parterze, ochrona i recepcja na parterze całodobowe, monitoring, klimatyzacja, dwie windy szybkobieżne i cudowny widok z okien. UWAGA! Lokal wynajmowany jest bez zaprezentowanego na zdjęciach wyposażenia. Polecam oraz zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506 234 218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska