Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal biurowy - Gdynia Orłowo, ul.Aleja Zwycięstwa

9 000 PLN46 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR013439

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 194.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Biurowiec

piętro: 1/3

liczba pokoi: 8

rok budowy: 2000

ogrzewanie: Gazowe

stan techniczny: Bardzo dobry

Wyjątkowe biuro w nadmorskiej części Gdyni, przy głównej trasie łączącej Gdynię z Sopotem i Gdańskiem! Nieruchomość położona w otoczeniu zieleni oraz budynków mieszkalno-usługowych, w odległości zaledwie 5 km od centrum zarówno Gdyni, jak i Sopotu. Do najbliższych przystanków autobusowych oraz dworca kolejowego około 5 min spacerem!, podobnie jak do morza i plaży, dodatkowo w promieniu kilkuset metrów wszelkiego rodzaju sklepy, restauracje Centrum Handlowe Klif. Przed budynkiem miejsca parkingowe (do lokalu przynależy 6 miejsc-każde z nich dodatkowo płatne 150zł/miesiąć). Wszystkie te parametry sprawiają, że jest to miejsce idealne do prowadzenia działalności. Lokal posadowiony na I piętrze budynku, wybudowanego w roku 2000, bardzo eleganckiego i reprezentacyjnego, monitorowanego (lokal również), zgłoszonego do firmy ochroniarskiej. Oferowana nieruchomość zajmuje powierzchnię 194m2, na którą składa się 8 pomieszczeń biurowych (częściowo klimatyzowanych), a także zaplecze socjalne w postaci kuchni i łazienek, obszerny sekretariat, serwerownia oraz dwa balkony. Wysokość lokalu 2,70 m. W roku bieżącym zostanie zamontowana winda.Całość w bardzo dobrym stanie technicznym, odświeżona. Lokal bezczynszowy, płci się tylko za zużyte media: ogrzewanie poprzez indywidualny piec gazowy, dwufunkcyjny, wodę i prąd. Opłaty za gaz rzędu 500 zł miesięcznie zimą. Obowiązuje 2- miesięczna kaucja. Polecam!! Podany czynsz jest ceną netto. Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506 234 218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska