Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom szeregowy - Gdynia Chwarzno - Wiczlino, ul.STEROWA

589 000 PLN3 444 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR013488

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 171.00 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 2

liczba pokoi: 3

rok budowy: 2019

ogrzewanie: Gazowe

stan techniczny: Deweloperski

Pow. działki: 237.00

Rodzaj wł. działki: Własność

Ostatnie domy w zabudowie szeregowej(po 4 segmenty w obiekcie) w inwestycji Dębowa Góra na Wiczlinie z łatwym dojazem do obwodnicy, w pobliżu nowa zabudowa jednorodzinna. Oferta dot. skrajnego szeregu. Teren zagospodarowany, w pobliżu las. Rzuty kondygnacji, powierzchnia pomieszczeń w załączniku. Garaż 2 stanowiskowy, ogród ok. 67m2. Terminem zakończenia budowy – II kwartał 2020 r. Najważniejsze parametry techniczne: parapety wewnętrzne – drewniane z płyty MDF, lakierowane stolarka okienna i drzwi balkonowe – potrójnie szklone okna PCV, na poddaszach okna połaciowe ściany nośne i wydzielające lokal – wykończone tynkiem gipsowym lub/i cementowo- wapiennym 1-warstwowym Ściany wewnętrzne działowe – murowane z bloczków silikatowych lub betonu komórkowego, gr. 8-12 cm, wykończone tynkiem gipsowym lub/i cementowo- wapiennym 1-warstwowym instalacja grzewcza OC , kocioł + zasobnik CWU, zasilanie gaz, grzejniki płytowe z zaworem termoregulacyjnym,

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
+48 502-093-846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska