Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Działka rekreacyjna - Chrztowo, ul..

319 500 PLN100 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR013541

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 3195.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Gaz((Brak informacji))
Prąd(Na granicy działki)
Woda(W drodze)
Kanalizacja((Brak informacji))
Szambo

Bardzo urokliwy teren rekreacyjny na Kaszubach z dostępem bezposrednim do jeziora. Nieruchomość składa się z dwóch przyległych do siebie, wydzielonych działek, z których jedna ma bezpośredni dostęp do wody jeziora Sąbeckiego. Teren objety jest MPZP z przeznaczeniem pod po części pod zabudowę letniskową oraz po części pod cele rolnicze. Działki zadrzewione; uzbrojenie w wodociąg wiejski w drodze przy działce oraz prąd /skrzynka elektr. przy działce/. Wyjątkowe położenie działki z dostępem do jeziora. W sąsiedztwie dnowe domki rekreacyjne. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Zbigniew Orfin
501 034 824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska