Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal handlowy, sklep - Gdańsk Żabianka, ul.Bitwy Oliwskiej

3 200 PLN47 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR013586

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 68.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Pawilon handlowy

piętro: 0/0

liczba pokoi: 1

rok budowy:

ogrzewanie: Elektryczne

stan techniczny: Dobry

Atrakcyjnie położony lokal handlowy o powierzchni 68m2 w ciągu handlowym przy przystanku SKM w Gdańsku Żabiance! Lokal typu open space, dostępny z chodnika, posiada dwa wejścia od strony głównego ciągu pieszego oraz z tyłu (zaplecze). Nieruchomość z dużymi oknami, z wydzieloną przestrzenią socjalną, gotowy do wynajęcia od zaraz. Na podłodze kafelki, ogrzewanie elektryczne, woda z podgrzewacza. Dużym atutem są niewątpliwie bardzo duże witryny. Polecam!!!! Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506 234 218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska