Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom bliźniak - Gdańsk, ul.Na Zboczu

1 490 000 PLN6 299 PLN/m2

Rynek: Pierwotny

Nr oferty: OR013608

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 236.56 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 2

liczba pokoi: 4

rok budowy: 2020

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Deweloperski

Pow. działki: 280.00

Rodzaj wł. działki: Własność

Dom położony jest w doskonałej lokalizacji. Spacerem można stąd dojść do Śródmieścia, galerii handlowych, biur, urzędów, teatru, restauracji czy kina. Bliskość miejskiej infrastruktury, szkół, przedszkoli oraz przychodni pozwala mieszkańcom oszczędzać czas oraz umożliwia częstsze korzystanie z rozrywek kulturalnych i sportowych Gdańska. Oferta obejmuje: 2-stanowiskowy garaż o powierzchni 78,09 m2, prywatny ogródek, obszerny narożny balkon, duże południowe przeszklenia, instalację kominkową w salonie, wysokie pomieszczenie, które można zaaranżować jako prywatną saunę wraz z siłownią lub salę kinową. W domu znajduje się również dedykowana powierzchnia pod studio lub pracownię z niezależnym wejściem. Na pierwszym piętrze znajduje się kuchnia z częścią jadalną, przestronny salon z którego możemy wyjść na ogród. Na drugim piętrze znajdują się trzy sypialnie, dwie łazienki oraz wnęka garderobiana.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Magdalena Górko
+48 501-034-824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska