Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal handlowy, sklep - Gdynia Śródmieście, ul.Świętojańska

3 500 PLN103 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR013630

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 34.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Kamienica

piętro: 0/4

liczba pokoi: 2

rok budowy: 1960

ogrzewanie: Elektryczne

stan techniczny: Bardzo dobry

Lokal w ścisłym centrum, przy głównej ulicy Świętojańskiej, gotowy do prowadzenia działalności, idealny na sklep, placówkę finansową lub jakiekolwiek inne usługi, jeżeli przekrój komina 14cmx14cm jest wystarcający, możliwe jest prowadzenie kawiarni, lodziarni). Dodatkowym atutem jest bliskość morza i plaży, dzięki czemu w sezonie bardzo duży ruch turystów. Nieruchomość posiada bezpośrednie wejście z ulicy, duża widoczna witryna. Wysokość lokalu to 3,5m, więcej informacji oraz rzut lokalu w biurze. Lokal posiada ogrzewanie podłogowe. Czynsz dla właściciela 3500zł netto + opłaty (tylko media wg zużycia) oraz 50zł za reklamy zewnętrzne. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Magdalena Górko
517 245 914
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska