Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal handlowy, sklep - Gdynia Śródmieście, ul.ABRAHAMA ANTONIEGO

2 900 PLN116 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR013651

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 25.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Kamienica

piętro: 0/5

liczba pokoi: 1

rok budowy: 1936

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Do adaptacji

Lokal handlowy na deptaku w prestiżowej lokalizacji, w samym centrum Gdyni -odcinek ulicy Abrahama, gdzie znajduje się deptak pieszo-jezdny, tzw. woonerf, między ul. 10 Lutego a Batorego, blisko morza oraz Bulwaru Nadmorskiego. W sąsiedztwie w pełni rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowo-komunikacyjna. Lokal w solidnej, zadbanej kamienicy, z witryną, usytuowany na parterze pięciopiętrowej kamienicy, dostępny od zaraz. Idealny lokal na sklep, butik, placówkę finansową, ubezpieczeniową, salon fryzjerski, kosmetyczny lub inne usługi. Na powierzchnię 25 m2 składają się: część handlowa i zaplecze z toaletą, parking w podwórzu dla mieszkańców ogólnodostępny. Do podanej ceny najmu należy doliczyć podatek VAT. Opłaty eksploatacyjne latem ok. 130 zł/zimą ok. 280 zł (w tym jest woda, śmieci, ogrzewanie centralne miejskie) + prąd. Obowiązuje jednomiesięczna kaucja. Możliwość parkowania na parkingu ogólnodostępnym 50m od budynku za kwotę ok. 250zł miesięcznie. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608 081 069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska