Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom wolnostojący - Bojano, ul.Sezamkowa

1 190 000 PLN5 950 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR013672

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 200.00 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 1

liczba pokoi: 6

rok budowy: 2009

ogrzewanie: Gazowe

stan techniczny: Bardzo dobry

Pow. działki: 1100.00

Rodzaj wł. działki: Własność

Dom wolnostojący 2 kondygnacyjny wybudowany w 2009r. na działce 1100m2 o pow. ok.200m2 z garażem na 2 samochody plus podjazd. Ogrzewanie gazowe plus podłogowe gazowe(na parterze), piec 2 funkcyjny z zasobnikiem wody, kominek z ropzrowadzeniem ciepła(salon, gabinet, pokój na piętrze). Na parterze duży salon z wyjściem na ogród, aneks kuchenny z jadalnią, gabinet, łazienka z prysznicem i wc, pomieszczenie na piec, garaż 2 stanowiskowy. Na półpiętrze duże pomieszczenie na siłownie, pokój gier. Na 1 piętrze 3 sypialnie, 2 balkony, 2 łazienki, garderoba. Na podłogach kamień (parter), panele(I piętro). W pobliżu pełna infrastruktura, lącznie z ośrodkiem zdrowia , szkoła, przystanek autobusowy - 200m. Na działce liczne nasadzenia, wędzarnia. Ogród z nasadzeniami, wyjście na taras z salonu i biura, garaż z oknami, jacuzzi, działka prosta. W pobliżuszkoła 400m2, sklepy, przystanek autobsuowy 200m.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
502 093 846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska