Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Chylonia, ul.Chylońska

458 000 PLN6 274 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR013680

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 73.00 m2

Rdzaj własności: Spółdzielcze własnościowe z KW

Typ budynku: Blok mieszkalny

Piętro: 3/4

Liczba pokoi: 3

Rok budowy: 1989

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Bardzo dobry

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Eleganckie, słoneczne, urządzone z polotem mieszkanie z szybkim terminem wydania. Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m2 (76,3m2 z piwnicą) położone na III piętrze IV piętrowego bloku z lat 90-tych XX wieku. Lokalizacja bardzo korzystna pod względem komunikacji miejskiej: SKM, trolejbus, trójmiejska obwodnica, w niedalekiej odległości liczne punkty handlowo-usługowe, sam blok znajduje się w przestrzeni otoczonej zielenią. Mieszkanie ciche, bardzo funkcjonalne, a pomieszczenia ustawne, na podłodze panel drewniany jesionowy w łazience płytkami, w jednej z sypialń wykładzina, okna PCV. Na metraż składa się: salon od strony południowej - połączony z jadalnianą, przestrzeń kuchenna oddzielona wyspą, sypialnia od strony północnej, gabinet/ druga sypialna z ekspozycją okien na południe, duży salon kąpielowy z wanną. Dużym atutem mieszkania jest także ukwiecona i dość duża loggia, dostępna z salonu. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 3,78 m2 Opłaty eksploatacyjne 450 zł. latem i około 850zł. w sezonie grzewczym. Woda i ogrzewanie miejskie. Mieszkanie może zostać wydane z umeblowaniem lub bez - kwestia uzgodnienia. Zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506 234 218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska