Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Oksywie, ul.BOSMAŃSKA

590 000 PLN7 867 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR013688

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 75.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Apartamentowiec

Piętro: 2/3

Liczba pokoi: 4

Rok budowy: 2010

Ogrzewanie: Kotłownia lokalna

Stan techniczny: Bardzo dobry

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(1 miejsce w hali garażowej)
Piwnica
Winda
Ogródek

Nietuzionkowe mieszkanie położone w Kamienicy Bosmańskiej w cichej i spokojnej części Oksywia. Kamienica wybudowana w 2010r, mieszkanie wykończone w 2012r. W budynku znajde się winda, budynek znajduje się na ogrodzonej zamkniętej posesji, przy budynku dodatkowe miejsca parkingowe dla gości. W budynku wspólna kotłownia gazowa (ogrzwanie i ciepła woda). Rzut/plan dołączony do zdjęć. Do meiszkania przynalezy miejsce postojowe za dodatkową opłatą 30tys zł oraz piwnica o pow. 3,4m2.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
502 093 846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska