Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Sopot Dolny, ul.Władysława IV

2 700 000 PLN13 500 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR013690

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 200.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Kamienica

Piętro: 0/2

Liczba pokoi: 7

Rok budowy:

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Bardzo dobry

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Duże, wygodne mieszkanie w Sopocie Mieszkanie bezczynszowe położone przy ulicy Władysława IV. Powierzchnia całkowita apartamentu wynosi 200m2. Na parterze o powierzchni 140m2 znajdują się 3 sypialnie, salon z przeszkloną werandą, kuchnia, dwie łazienki i korytarz, dodatkowo z poziomu parteru mamy bezpośrednie wyjście do ogrodu. Poziom przyziemia – o powierzchni około 60m2, obejmuje 2 sypialnie pokój z aneksem kuchennym, łazienkę i korytarz. Mieszkanie znajduje się w budynku z cegły, który został w 2018r., gruntownie zmodernizowany, wszystkie instalacje zostały wymienione (elektryczna, wod-kan, instalacja deszczowa ze studnią chłonną) dodatkowo, budynek został podpięty do węzła cieplnego GPEC. Stolarka okienna na parterze wymieniona na drewno i aluminium (szklenia okien w klasie antywłamaniowej P2), na poziomie przyziemia –okna PCV. Ekspozycja okien na południe, południowy zachód i zachód - w pokoju dziennym, w kuchni okna skierowane na wschód i południowy wschód, stąd także jest wyjście do ogrodu (ogród około115m2). Sypialnia o orientacji północny wschód. Mieszkanie jest zadbane, wykonane z wysokiej klasy materiałów, z zabudową na wymiar, wszelkimi sprzętami AGD wliczonymi w cenę sprzedaży. Wysokość parteru -2,7m, zaś przyziemia to 2,23m, natomiast dzięki umieszczeniu dużych okien, pomieszczenia są dobrze doświetlone. Zapraszam do kontaktu i na prezentację. Nieniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu KC.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506 234 218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska