Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Karwiny, ul.Tatarczana

1 600 PLN27 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR012561

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 60.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Blok mieszkalny

Piętro: 1/10

Liczba pokoi: 3

Rok budowy: 1980

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Dobry

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Gdyni – Karwiny. Lokal położony w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic miasta, w otoczeniu wszelkiego rodzaju sklepów i lokali usługowych, a także lasu stanowiącego idealne miejsce wypoczynku. Zaledwie kilkadziesiąt metrów od Biedronki i rynku, a także od przystanków autobusowych i PKM. Dojazd do Obwodnicy Trójmiasta zajmie zaledwie kilka minut. W okolicy tereny zielone, ścieżki rowerowe i spacerowe. Jasne, przestrzenne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w wieżowcu. Na powierzchnię ok. 60 m2 składają się trzy pokoje, kuchnia, łazienka, wc oraz przedpokój z zabudowami typu Komandor. Z jednego z pokoi wyjście na balkon. Opłaty eksploatacyjne latem ok. 600 zł/zimą ok. 850 zł + prąd. Umowa na minimum rok w formie najmu okazjonalnego. Polecam oraz zapraszam na prezentację! Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Magdalena Wasilonek
506385659
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska