Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Grabówek, ul.BENIOWSKIEGO

689 000 PLN7 821 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR012769

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 88.10 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Dom wielorodzinny

Piętro: 2/3

Liczba pokoi: 4

Rok budowy: 1933

Ogrzewanie: Gazowe

Stan techniczny: Do odświeżenia

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(Garaż przy budynku)
Piwnica
Winda
Ogródek

Lokal mieszkalny znajduje się w budynku wielorodzinnym /5 lokali/ położonym w sąsiedztwie parku krajobrazowego w cichej i spokojnej części dzielnicy Grabówek. Budynek położony na działce 780m2; w pobliżu sklepy, Uniwersytet Morski, bardzo dobra komunikacja z centrum Gdyni; budynek odnowiony. Mieszkanie składa się z 4 pokoi położonych na drugim pietrze 7/15/17 i 19m2 z balkonem, osobnej kuchni o pow. 12m2, łazienki z wanną i kabiną prysznicową ok. 5m2, osobne wc oraz korytarz ok. 12m2. Mieszkanie zajmuje całą kondygnację; własne ogrzewanie gazowe - piec dwufunkcyjny, okna PVC. Dodatkowo do lokalu przynależy piwnica o pow. ok. 7m2 oraz garaż wolnostojący na działce. kuchnia, łazienka i wc w kaflach, w pokojach na podłodze parkiet, pomieszczenia wysokie 2,9m. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Zbigniew Orfin
501 034 824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska