Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Dąbrowa, ul.ŁANOWA

559 000 PLN8 101 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR013706

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 69.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Apartamentowiec

Piętro: 0/2

Liczba pokoi: 3

Rok budowy: 2015

Ogrzewanie: Kotłownia lokalna

Stan techniczny: Wysoki standard

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(2 miejsca w hali garażowej)
Piwnica
Winda
Ogródek

Apartament położony na parterze na nowym osiedlu z 2015r w Gdyni Dąbrowa nie daleko lasu oraz przystanku autobusowego - zabudowa szeregowa, taras/ogród - 40m2. Strona południowo-zachodnia, słoneczna, wysokość pomieszczeń 2.75m, na podłogach dąb olejowany, zabudowa stała(sypialnia,przedpokój, kuchnia), rolety elektryczne antywłamaniowe wliczone w cenę mieszkania. Apartament wykończony 2 lata temu, możliwość zakupu z całym wyposażeniem oraz meblami ogrodowymi, stan do wprowadzenia, nie wymaga żadnych remontów czy odświeżenia. Okolica cicha i spokojna, miłe sąsiedztwo, prężnie działająca wspolnota mieszkaniowa. Na przeciwko ogrodu za płotem las oraz tereny niezagospodarowane. Opłaty ok 360zł miesięcznie, gaz ok. 250zł co 2 miesiące plus prąd. Do mieszkania przynależą 2 miejsca postojowe(dodarkowo płatna 50tys zł) oraz piwnica 10m2.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
502 093 846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska