Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Karwiny, ul.PORAZIŃSKIEJ JANINY

600 000 PLN9 709 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR013720

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 61.80 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Blok mieszkalny

Piętro: 1/3

Liczba pokoi: 3

Rok budowy: 2007

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Bardzo dobry

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(1 miejsce w hali garażowej)
Piwnica
Winda
Ogródek

Kameralny budynek wybudowany w 2007r znajdujący się na osiedlu Leśna Polana na Karwinach. Osiedle składa się z dwóch budynków mieszkalnych, wydzielonego terenu, zawierającego obszary leśne. Na terenie wspólnym znajduje się także plac zabaw dla dzieci. Mieszkanie jest doskonale skomunikowane, w pobliżu przedszkola, szkoły, basen, kluby sportowe. Wokół cała niezbędna infrastruktura - Biedronka, piekarnie, apteki, siłownia, wszelkie usługi. Dojazd do budowanego nowego węzła obwodnicy Karwiny zajmuje 5 minut. Dojazd do centrum Gdyni to około 10 minut. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z jadalnią oraz aneksem kuchennym w zabudowie na wymiar ze wszystkimi niezbędnymi sprzętami AGD. W salonie i części jadalnej została położona drewniana podłoga z drewna olejowanego. Dwie oddzielne sypialnie wyposażone zostały w panele. Łazienka w pełni w glazurze i terakocie z dużą wanną, w której znajduje się również okrągłe okno. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska 2 m2 oraz miejsce w hali garażowej, zlokalizowane w tej samej klatce (garaż i komórka lokatorska dodatkow płatne - koszt 35tys.- zakup obligatoryjny). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Magdalena Górko
517 245 914
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska