Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal handlowy, sklep - Sopot Centrum, ul.Kościuszki Tadeusza

7 000 PLN64 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR013727

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 110.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Obiekt komercyjny

piętro: 0/1

liczba pokoi: 3

rok budowy: 1970

ogrzewanie: Gazowe

stan techniczny: Bardzo dobry

Lokal handlowy w centrum Sopotu w przy głównym ciągu pieszym; w pobliżu Monte Casino. Lokal nowocześnie urządzony, duże witryny, na parterze jest ok.89m2, piwnica 19m2, bardzo dobra lokalizacja na pub, kawiarnię, każdą gastronomię lub sklep. Lokal położony w budynku usługowo-biurowym. Ogrzewanie wody i centralnego ogrzewania-piecem dwufunkcyjnym, jest klimatyzazacja, wentylacja mechaniczna, monitoring, lokal przystosowany dla niepełnosprawnych. Podany czynsz jest kwotą netto, należy doliczyć VAT. Od maja do września czynsz wynosi 8000 zł netto + media wg zużycia. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Licencja Pośrednika nr 528.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Magdalena Górko
517 245 914
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska