Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Witomino, ul.Wielkokacka

400 000 PLN6 689 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR013733

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 59.80 m2

Rdzaj własności: Spółdzielcze własnościowe

Typ budynku: Wieżowiec

Piętro: 12/8

Liczba pokoi: 4

Rok budowy: 1980

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Do odświeżenia

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(Garaż)
Piwnica
Winda
Ogródek

Mieszkanie w dobrej lokalizacji, nieopodal CH Witawa z pięknym widokiem na panoramę Gdyni Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 59,80m2, położone w wieżowcu przy ulicy Wielkokackiej. Mieszkanie bardzo ustawne i słoneczne, ekspozycja okiem na południe i zachód, w skład mieszkania wchodzą 3 niezależne pokoje, kuchnia, salon z wyjściem na balkon, łazienka i toaleta. Do mieszkania przynależy niewielka, około 2m2 piwnica. Budynek wyposażony w windy. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, ale dla podniesienia komfortu życia, wymaga odświeżenia, instalacja elektryczna miedziana, ale z lat ’80-tych XX-wieku. Mieszkanie zarządzane przez Spółdzielnie „Bałtyk”. Opłaty administracyjne w okresie letnim 500-zł, w sezonie zimowym 650.zł. Polecam nieruchomość wszystkim ceniących sobie wygodę i bezpieczeństwo, a także doskonałą logistykę i bliskość plaży, lasu jak również możliwości łatwego dostępu do centrum Gdyni. Uwaga, istnieje możliwość zakupu garażu w cenie 45.000.zł. Zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506 234 218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska