Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Sopot Wyścigi, ul.Łokietka

1 300 000 PLN18 056 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR013752

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 72.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Apartamentowiec

Piętro: 0/2

Liczba pokoi: 4

Rok budowy:

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Bardzo dobry

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(2 miejsca w hali garażowej)
Piwnica
Winda
Ogródek

Apartament pośród zieleni, położony w Sopocie przy ulicy Władysława Łokietka, w niewielkiej odległości od Molo, na terenie ekskluzywnego kompleksu - Sopocka Rezydencja. To bardzo pożądane miejsce, ze względu na zaciszne usytuowanie oraz bliskość zatoki (5-8 minut spacerkiem), piękna plaża uznane restauracje, lokalne sklepy czy piekarnia dostępne natychmiast czynią z tego miejsca doskonałą przestrzeń do odpoczynku i czerpania radości z życia. Prezentowany apartament jest umeblowany oraz kompletnie wyposażony, obecnie funkcjonuje jako dwa niezależne mieszkania, posada 4 pokoje, dwie kuchnie, oraz 2 toalety, przy czym nie ma przeszkód, aby powrócić do stanu pierwotnego, lokal posiada jedną księgę wieczystą. Do mieszkania przynależą 2 miejsca postojowe w hali garażowej oraz ogródek. POLECAM i ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ! Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506 234 218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska