Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Śródmieście, ul.ŻOŁNIERZY I ARMII WOJSKA POLSKIEGO

699 000 PLN9 320 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR013761

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 75.00 m2

Rdzaj własności: Spółdzielcze własnościowe z KW

Typ budynku: Blok mieszkalny

Piętro: 3/10

Liczba pokoi: 4

Rok budowy: 1980

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Do odświeżenia

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(Garaż)
Piwnica
Winda
Ogródek

Lokal mieszkalny położony w budynku wielorodzinnym w samym sercu Gdyni przy Kamiennej Górze w sąsiedztwie terenów zielonych, ok. 500m o bulwaru nadmorskiego, Skweru Kościuszki i gdyńskiej plaży. Budynek wybudowany techniką tradycyjną, docieplony, z dużym balkonem zabudowanym od strony południowej, z ogrodzonym dziedzińcem z miejscami parkingowymi dla mieszkańców. Lokal składa się z salonu /ok. 20m2/ z wyjściem na balkon od strony płd /ok.5m2/; pokoju /ok. 11m2/ z wyjsciem na balkon; 2 pokoi /po ok. 10m2/; osobnej kuchni /7m2/ wyposazonej w AGD i meble, łazienki z wanną; z osobnym wc oraz dużym przedpokojem /ok.11m2/ z zabudowami. W pokojach i holu na podłogach solidne parkiety, łazienka, wc i kuchnia - kafle; okna PCV. Dodatkowo garaż w zabudowie szeregowej przy budynku za cenę 30 000,-. Koszty eksploatacyjne 590/300,-/ miesięcznie zima/lato.Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Zbigniew Orfin
501 034 824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska