Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Dąbrowa, ul.Lukrecjowa

610 000 PLN4 939 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR013767

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 123.50 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Blok mieszkalny

Piętro: 4/4

Liczba pokoi: 5

Rok budowy: 1993

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Bardzo dobry

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(Garaż)
Piwnica
Winda
Ogródek

ATRAKCYJNA OFERTA Budynek położony w ładnym otoczeniu, w dobrze skomunikowanym miejscu z pełną infrastrukturą, w pobliżu lasu, docieplony, klatka schodowa zadbana, jasna, przestronna, po dwa mieszkania na klatce, miłe sąsiedztwo. Mieszkanie z księgą wieczystą, z dużym balkonem, bardzo ładne, słoneczne, zlicznymi przeszkleniami, o wyjątkowo atrakcyjnym rozkładzie, drzwi antywłamaniowe, ściany wycekolowane, na podłogach w pokojach parkiety z drewna grabowego, salon 29m2 z dużym przeszkleniem, tarasem 14 m2 na stronę wsch.-południową, z panoramicznym widokiem, szerokie przejście do jadalni 14 m2 /str. wsch.-płd./, kolejne pokoje: 15 m2, 13 m2, sypialnia 12 m2 z garderobą 4 m2, kuchnia 14 m2 zabudowana i w pełni wyposażona: płyta elektryczna, pochłaniacz, piekarnik, lodówka, zmywarka, na podłodze terakota, łazienka 7 m2 z oknem, w kaflach z kabiną prysznicową i wanną, WC 2,30 m2, piwnica 13 m2. Opłaty eksploatacyjne łącznie z ogrzewaniem, wodą i funduszem remontowym 1100zł/msc. W mieszkaniu może pozostać całe wyposażenie w cenie oferty. Oferta godna polecenia, zachęcam do oglądania! Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506 234 218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska