Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal handlowy, sklep - Gdynia Śródmieście, ul.Świętojańska

3 600 PLN46 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR03850

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 77.50 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Kamienica

piętro: 0/4

liczba pokoi: 2

rok budowy: 1950

ogrzewanie: Gazowe

stan techniczny: Bardzo dobry

Bardzo dobra lokalizacja. Lokal w centrum Gdyni przy głównej ulicy miasta Świętojańskiej, przy bardzo ruchliwym odcinku ulicy. Lokal o powierzchni 77,5m2 z czego część 53,10m2 zlokalizowana na parterze, natomiast 24,4m2 zlokalizowane na poziomie piwnicy. Szeroka panoramiczna witryna. WC i pomieszczenia pomocnicze mieszczą się na poziomie -1. Istnieje możliwość zrobienia toalety na parterze. Ogrzewanie centralne i woda piecem gazowym, dwufunkcyjnym. Istnieje możliwość montażu rury wentylacyjnej na zewnątrz budynku od strony podwórza i właściciel dopuszcza partycypację w kosztach. Jest pozwolenie na alkohol. Z lokalu jest wyjście na podwórze drzwiami wychodzącymi na klatkę schodową. Lokal o wysokości 3,60m. Na zewnątrz możliwość umieszczenia szyldu na budynku bez dodatkowych opłat. Cena najmu 3600zł zawiera opłaty eksploatacyjne, do opłat należy doliczyć tylko wodę, prąd i gaz wg zużycia. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608 081 069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska