Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal biurowy - Gdynia, ul.Starowiejska

1 600 PLN33 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR013793

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 49.14 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Kamienica

piętro: 1/5

liczba pokoi: 3

rok budowy: 1935

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Bardzo dobry

Lokal biurowy w centrum Gdyni, z oknami na ul. Starowiejską. Lokal świeżo po remoncie, gotowy do wynajęcia, o wysokości 2,90m, znajduje się na pierwszym piętrze w pięciopiętrowej, zadbanej, ocieplonej kamienicy; składa się z 3 pomieszczeń, WC oraz pomieszczenia socjalnego. Parkiet w lokalu w stanie bardzo dobrym, ściany białe, gładkie. Pomieszczenia idealne na notariat, kancelarię lub inne działalności biurowe. Przed lokalem istnieją ogólnodostępne miejsca parkingowe wzdłuż ulicy. Czynsz najmu 1600zł netto + VAT + ogrzewanie rozliczane za m2+woda opomiarowana, podgrzewana z bojlera+winda od 20zł/os. Zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608 081 069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2020 Created & Powered by PISI Polska