Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdańsk Wyspa Sobieszewska, ul.Łąkowa

1 124 500 PLN13 976 PLN/m2

Rynek: Pierwotny

Nr oferty: OR013891

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 80.46 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Apartamentowiec

Piętro: 1/3

Liczba pokoi: 4

Rok budowy: 2021

Ogrzewanie: Kotłownia lokalna

Stan techniczny: Deweloperski

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(1 miejsce w hali garażowej)
Piwnica
Winda
Ogródek

Sol Marina to unikatowy koncept apartamentów połączonych z luksusową mariną w Gdańsku Sobieszewie. Podstawowym założeniem, który przyświecał twórcom inwestycji było połączenie bliskości natury i elitarnego charakteru budynków mieszkalnych. Całość inwestycji powstanie w trzech etapach. W I etapie powstaną 92 apartamenty o powierzchni od 41 do 89 mkw. W inwestycji Sol Marina będą dostępne miejsca do cumowania jachtu lub łodzi motorowej. Do apartamentu można dokupić miejsce postojowe za 20 tys. zł brutto oraz miejsce na jacht w marinie za 123 tyś zł brutto. W pełni wyposażone nabrzeże z własnym kapitanatem, znajdzie się tu wiele atrakcji zarówno dla miłośników życia na wodzie, jak i na lądzie. Dodatkowo w budynku powstanie prywatny basen, sauna mokra i sucha, sala fitness, salon klubowy, restauracja, sala zabaw dla dzieci, klub jachtowy, sala bankietowa i konferencyjna. Szczegóły dotyczące rzutu mieszkania znajdują się w galerii zdjęć. Dodatkowo posiadamy w ofercie inne dostępne apartamenty tej inwestycji. Termin odbioru I etapu inwestycji już w 2021 r. Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
502 093 846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska