Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal handlowy, sklep - Sopot Dolny, ul.Morska

5 000 PLN71 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR013910

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 70.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Obiekt komercyjny

piętro: 0/1

liczba pokoi: 4

rok budowy: 1925

ogrzewanie: Gazowe

stan techniczny: Do adaptacji

Lokal handlowy w Sopocie Dolnym z ogrodzonym podwórkiem Do wynajęcia lokal na parterze z dużymi witrynami w ekskluzywnej części Dolnego Sopotu, wydzieloną część stanowiącą salę sprzedaży oraz wydzieloną przestrzeń socjalną. Lokal wymaga odświeżenia i zaadaptowania na własne potrzeby. Lokal posiada wentylację i klimatyzację. Woda miejska, podgrzewana gazem. Podana cena jest kwotą netto, do podanej ceny należy doliczyć VAT oraz koszty mediów. Możliwość wynajęcia na gastronomię, sklep, gabinety medyczne, stomatologiczne. Zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506 234 218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska