Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Mały Kack, ul.Sochaczewska

899 000 PLN13 418 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR013939

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 67.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Apartamentowiec

Piętro: 1/2

Liczba pokoi: 3

Rok budowy: 2018

Ogrzewanie: Kotłownia lokalna

Stan techniczny: Wysoki standard

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(1 miejsce w hali garażowej)
Piwnica
Winda
Ogródek

Wyjątkowa oferta! Apartament na nowoczesnym osiedlu zamkniętym w budynku 3 kondygnacyjnym połozonym na wzniesieniu na granicy Orłowa i Małego Kacka. Na podłodze wysokiej klasy panele Lamett, w pokojach wykładzina. W łazience wanna oraz prysznic. Duży taras od strony północno - zachodniej. Salon z wyjściem na taras i aneksem kuchennym, sypialnia, pokój dziecięcy, łazienka. Ogrzewanie i ciepła woda - lokalna kotłownia gazowa. Opłaty miesięczne - 800zł + prąd. Do mieszkania przynależy piwnica 3m2 oraz miejsce postojowe w hali garażowej dodatkowo płatne 35 tys zł.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
502 093 846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska