Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Śródmieście, ul.STAROWIEJSKA

1 800 PLN33 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR013958

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 55.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Blok mieszkalny

Piętro: 6/10

Liczba pokoi: 2

Rok budowy: 2000

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Do zamieszkania

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(1 miejsce w hali garażowej)
Piwnica
Winda
Ogródek

Mieszkanie do wynajęcia w bardzo dobrej lokalizacji - Gdynia Śródmieście, w pobliżu przystanku SKM, doskonale skomunikowane. Wokół cała niezbędna infrastruktura – sklepy spożywcze, piekarnie, apteki, siłownia, wszelkie usługi. Nieopodal Skweru Kościuszki, morza i miejskiej plaży Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, z którego mamy również wyjście na balkon. W części wypoczynkowej znajduje się duża, wygodna kanapa, dwa fotele, stolik kawowy oraz zabudowa meblowa. Aneks kuchenny został urządzony i wyposażony w sprzęty AGD oraz wszelkie niezbędne akcesoria kuchenne. Natomiast w sypialni znajdziemy sporą szafę oraz duże, wygodne łóżko. Łazienka w glazurze i terakocie z kabiną prysznicową, wc, umywalką oraz praktyczną zabudową meblową. Do mieszkania przynależy miejsce w hali garażowej. Cena najmu za miesiąc wynosi 1800zł + opłaty ok. 750zł latem i 850zł zimą. Kaucja jest równa jednomiesięcznemu czynszowi. Mieszkanie przeznaczony jest na wynajem długoterminowy, minimum rok. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506 234 218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska