Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal handlowy, sklep - Wejherowo, ul.REFORMATÓW

3 500 PLN44 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR013971

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 80.00 m2

Rdzaj własności: (Nieznany)

typ budynku: Obiekt komercyjny

piętro: 0/2

liczba pokoi: 1

rok budowy: 2017

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Bardzo dobry

Lokal handlowy w doskonałej lokalizacji, w samym centrum Wejherowa! Lokal znajduje się w pobliżu rynku, mamy tu zarówno duże natężenie ruchu pieszego jak i kołowego. Wejście bezpośrednio z chodnika, który stanowi ciąg komunikacji pieszej. Lokal jest usytuowany na rogu dwóch ulic o dużym natężeniu ruchu. W pobliżu lokalu znajduje się darmowy parking na około 100 aut. W skład lokalu wchodzi pomieszczenie główne - sala sprzedaży z dużymi witrynami oraz toaleta. Lokal posiada ogrzewanie podłogowe, przed lokalem miejsce na reklamę – bezpłatne. Do kwoty najmu 3500zł należy doliczyć podatek VAT + media (z użytkowaniem lokalu nie wiążą się żadne dodatkowe opłaty do wspólnoty.) Wymagana jest 2 miesięczna kaucja. Polecam oraz zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608 081 069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska